WhatsApp Hattı
0552 444 39 02
BELEDiYE İŞLEMLERİ
ANKET
Online Ödeme Sisteminden Memnunmusunuz?
Çok Memnunum
Memnunum
Kısmen
Memnun değilim
ZABITAYA MESLEKİ EĞİTİM
Kahramankazan zabıtası artık daha donanımlı
Yerel yönetimler alanında yaptığı uygulamalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediyesi, personelinin hizmet kalitesini artırmak için yaptığı çalışmalarla fark yaratıyor. Bu kapsamda, belediyenin vatandaş ve esnafa dönük yüzü olan zabıta personeline hizmet içi eğitim programı verildi.
Hizmet kalitesini artırmak amacıyla personeline yönelik sürekli eğitim programları düzenleyen Kahramankazan Belediyesi, zabıtalara yönelik meslek içi eğitim semineri verdi. Belediye binası çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitime tüm zabıta personeli katıldı. Belediyede görevli zabıta komiseri ve eğitmen Ahmet Aydın tarafından verilen eğitim seminerinde, personel, zabıta yönetmeliği, hijyen yönetmeliği ve tebligat kanunu konularında bilgilendirildi. Seminere katılan zabıtalar eğitim sonunda sertifikalarını aldı.
Kaliteli hizmet için eğitim
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilçe halkına daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için personele yönelik eğitim faaliyetlerini önemsediklerini belirterek, “Bu eğitimlerle personelimizin donanımını en yüksek seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda da zabıta arkadaşlarımıza yönelik bu eğitim gerçekleştirildi. Belediyemizde görevli tüm personele yönelik benzer eğitimler veriliyor. Bu anlamda çalışmalarımız ve eğitim seminerlerimiz aralıksız olarak devam edecek” diye konuştu.
16.05.2017